Samsun KOSGEB Kursları ve Danışmanlık Hizmetleri

Kendi işini kurarak ticaret hayatına atılmayı isteyen kişiler için gereken ilk şey sermaye olacaktır. Elbette söz konusu iş hakkında bilgi sahibi olmak, istekli olmak ve girişken olmak da önemlidir ancak sermaye olmadan bu işi kurmak mümkün olmayacaktır. Ne yazık ki günümüzde pek çok kişi bu durumdan muzdariptir. Binlerce insan her ne kadar ticaret hayatına atılarak para kazanmak istese de yeterli sermaye olmadığı için yarı yoldan dönmektedir.
Neyse ki devlet bu işe dur demek için bir adım atmış ve yeni girişimcilerin önce kendisine sonra da ülke ekonomisine katkı sağlaması için destek kredileri vermeye başlamıştır. Girişimciler tarafından sunulan projeler için devletin yaptığı bu yardıma da hibe adı verilmektedir. Girişimciler, belirli kurallar ve sertifika dahilinde başvuru yaparak devletten KOSGEB hibesi alabilmektedir. KOSGEB sayesinde pek çok kişi hayallerindeki işi kurmayı başarmış ve önemli yerlere gelmiştir. Ancak elbette KOSGEB'e sahip olmak kolay değildir.

Bu noktada KOSGEB danışmanlık firmaları devreye girmektedir. Bu firmalar taze girişimcilere yol göstererek hibe kazanmak için yardımcı olmaktadır. Samsun KOSGEB danışmanlık firmaları arasında yer alan firmamız da aynı görevi Samsun şehrinde üstlenmektedir. Girişimci ruhları destekleyerek ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak isteyen firmamız Samsun KOSGEB danışmanları ile profesyonel hizmetler vermektedir.

Deneyimli kadrosu ile en ince ayrıntıyı bile kaçırmadan işini yapan firmamız KOSGEB hibesini almak isteyen kişilere rehberlik ederek bu hibenin en kolay şekilde alınmasını sağlamaktadır. Samsun girişimcilik sertifikası almak isteyen yeni girişimciler bakımından zengin bir şehirdir ve gelişmeye de oldukça açıktır. KOSGEB sayesinde bu gelişme hem kısa zamanda hem de kolay bir şekilde gerçekleşebilir.

Samsun KOSGEB girişimcileri için her an adım atmaya hazır olan firmamız girişimcilerin ihtiyaç duyduğu kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunmaktadır. Bu şekilde ticaret hayatına atılmak isteyen girişimcilerin bütçelerini de kısıtlamasına gerek kalmamaktadır. Dilerseniz sizler de anında profesyonel ekiplerimiz ile çalışmaya başlayabilir ve devlet tarafından verilen KOSGEB hibesine firmamız sayesinde bir adım daha yaklaşabilirsiniz.